Wybrane filtry

Opony Barum Quartaris 5

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Kategoria cenowa

Opony całoroczne Barum Quartaris 5

Opony całoroczne są coraz częściej wybierane wśród kierowców w całej Europie. Są one wygodnie, gdyż nie potrzebują wymiany co sezon. Z oponami całorocznymi już nigdy nie zaskoczy Cię zima. Nadają się one do jazdy przez cały rok zarówno w warunkach zimowych jak i przy wysokich temperaturach. Niektórzy użytkownicy podchodzą z dystansem i do opon całorocznych i niedowierzaniem w stosunku do ich osiągów. Jednak nie należy obawiać się o ich jakość. Firma Barum jest znana użytkownikom wielu krajów europejskich. Specjaliści od tworzenia opon całorocznych dbają o to, aby uzyskać w oponie jednocześnie najważniejsze czynniki ogumienia letniego i zimowego. Opony zachowują swoje właściwości bez względu na pogodę i porę roku, są bezpieczne i stabilne, przeszły szereg badań zanim zostały dopuszczone do użytku.

Przed kupnem jakiejkolwiek opony należy zwrócić uwagę na kilka czynników, takich jak hamowanie na suchej i mokrej nawierzchni, stopień przyczepności oraz budowa bieżnika. Opona całoroczna musi spełniać wymagania dotyczące zarówno opon letnich, jak i zimowych, musi sprawdzić się dobrze na lodzie, ale również na rozgrzanym latem asfalcie.

Bieżnik Barum Quartaris 5

W danym modelu zastosowano kierunkowy model bieżnika. Rowki układają się w kształt litery «V», dzięki czemu świetnie odprowadzają wodę, zanieczyszczenia oraz błoto pośniegowe spod kół. Tym samym zapobiegają powstawania zjawisku aquaplaningu, które jest zmorą większości kierowców. Według badań niwelują możliwość powstania aquaplaningu nawet o 20%. Dobre odprowadzanie wody to gwarancja bezpiecznej jazdy i kontroli nad pojazdem. Tabela rozmiarów opon dostępna jest na stronie sklepu.

Lamele w danym modelu zostały zaprojektowane z charakterystycznymi zakrzywieniami, które idealnie sprawdzają się na śniegu. Sięgają aż do kraju opony, dzięki czemu szybko usuwają śnieg spod jej czoła i osuszają gumę. Lamele poprzeczne powodują, że konstrukcja opony staje się bardziej wytrzymała i odporna na odkształcanie. Specjalnie dobrana mieszanka gum zachowuje optymalny balans między potrzebami warunków letnich i zimowych. Świetnie radzi ona sobie w niskich temperaturach, zachowuje elastyczność, a jednocześnie nie traci swoich właściwości podczas wyższych temperatur.

Ceny opon Barum

Barum to czeska firma, znana nie tylko na rynku lokalnym, ale również w innych krajach Europy. Marka specjalizuje się w tworzeniu opon klasy ekonomicznej. Jest to ogumienie w niskiej cenie, charakteryzujące się dobrymi osiągami i optymalną jakością materiałów. Opony klasy ekonomicznej są chętnie wybierane zwłaszcza przez kierowców, którzy nie posiadają na zakup ogumienia zbyt wielkiego budżetu. Kup opony Barum Quartaris 5 i sprawdź, jak sprawują się na drodze cały rok.

Porównaj do 4 produktów:

46
Jeszcze 20 wyników
46
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry