Wybrane filtry

Opony wielosezonowe samochodowe 195 65 R15

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony wielosezonowe 195 65 R15 – komfort, bezpieczeństwo oraz wygoda

Dzisiaj każdy kierowca szczególnie dba o bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Nie od dzisiaj wiadomo, że jakościowe opony samochodowe zapewniają bezpieczeństwo jazdy. Jednak wymagania kierowców rosną i dzisiaj wiele osób poszukują rozwiązań, które oszczędzają czas oraz pieniądze.

Jednym z takim rozwiązań są opony całoroczne 195 65 R15, które możemy znaleźć w ofercie wielu producentów samochodowych. Kierowcy, którzy już zamontowali opony 195 65 R15 wielosezonowe, docenili m.in.:

pewność zachowania samochodu w dowolnych warunkach pogodowych

oszczędność w budżecie

Opony wielosezonowe 195 65 R15 – znajdź oponę idealną

Opony 195 65 R15 całoroczne stają się coraz bardzie popularnym rozwiązaniem, o czym świadczy rosnąca sprzedaż ogumienia. Ponieważ opony 195 65 R15 wielosezonowe można znaleźć w ofercie wielu producentów, którzy twierdzą, że ich produkt jest najlepszy, wybór właściwego rozwiązania staje się co raz trudniejszy. Obecnie opony całoroczne 195 65 R15 znajdziemy w ofercie takich renomowanych producentów samochodowych jak:

  • Goodyear (zastosowanie własnych technologii, długi okres eksploatacji, komfortowa jazda)
  • Nokian (wyjątkowa przyczepność na nawierzchni, bardzo cicha jazda)
  • Pirelli (jakościowy produkt, bardzo dobra kierowalność na nawierzchni mokrej oraz suchej)
  • oraz inne

Zatem warto zasięgnąć porady u innych kierowców, sprzedawców w sklepie, zapoznać się z wynikami testów oraz opiniami innych użytkowników na forach internetowych.

Oznaczenie 195 65 R15 należy czytać w następujący sposób:

  • 195 – jest to szerokość opony w mm. Opona wielosezonowa o takiej szerokości dobrze się sprawdza na powierzchni suchej oraz mokrej, jest przeznaczona do samochodów osobowych klasy średniej. Kierowcy doceniają takie zalety opony całorocznej jak: bezpieczeństwo na drodze przez cały rok oraz cichą jazdę
  • 65 oznacza stosunek wysokości ogumienia do szerokości. Parametr ten wpływa na dobre osiągi opony
  • R – radialne, czyli parametr określający budowę, która zwiększa odporność opony całorocznej na uszkodzenia oraz zniszczenia. Budowa również zmniejsza opory toczenia, co wpływa na mniejsze zużycie paliwa i obniża koszty eksploatacyjne
  • 15 – średnica felgi, mierzona w calach

Jeżeli jesteś kierowcą, który ceni komfort oraz bezpieczeństwo, który poszukuje rozsądnego i sprawdzonego rozwiązania na każdą porę roku, wybierz opony całoroczne 195 65 R15 i ciesz się jazdą samochodową niezależnie od warunków pogodowych.

Porównaj do 4 produktów:

192
Jeszcze 20 wyników
192
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry