Wybrane filtry

Opony wielosezonowe samochodowe 205 55 R16

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony całoroczne 205 55 R16 – co warto wiedzieć

Ostatnie kilka zim niejednokrotnie zaskoczyły kierowców cieplą aurą. Wielu kierowców było zaskoczonych mocnymi opadami śniegu w miesiącach wiosennych. W takich powtarzających się sytuacjach jest co raz trudniej uwzględnić warunki pogodowe, żeby w odpowiednim momencie wymienić opony samochodowe. Ponadto szybkie tempo pracy zawodowej oraz życia prywatnego powoduje, że wielu kierowców odkłada wymianę opon na ostatnią chwilę, co później wiąże się z oczekiwaniem w bardzo długich kolejkach w warsztatach samochodowych.

Jednym z rozsądnych rozwiązań takich sytuacji są opony całoroczne (wielosezonowe) 205 55 R16, popularność których stale rośnie wśród kierowców, mieszkających w umiarkowanym klimacie, którzy docenili wygodę oraz komfort. W sytuacji, kiedy nie wiesz jaki rozmiar ogumienia należy kupić, należy sprawdzić dokumentację techniczną samochodu lub rekomendacje producenta. Możesz również skorzystać z konfiguratora opon, który jest bezpłatny i dostępny w wielu serwisach, dedykowanych oponom samochodowym. Innym rozwiązaniem może być konsultacja w sklepie stacjonarnym lub skorzystanie z pomocy online konsultanta.

Opony wielosezonowe 205 55 R16 – wybór optymalnego ogumienia

Jeszcze kilka lat temu, kiedy opony 205 55r16 całoroczne były nowością na rynku samochodowym, nie było łatwo zapoznać się z wynikami testów lub z opiniami innych kierowców, które obecnie są dostępne na forach internetowych. Dzisiaj, jeżeli kierowca zastanawia się jakie opony 205 55 R16 wielosezonowe kupić, z łatwością znajdzie wiele pomocnych źródeł.

Obecnie wiele wiodących producentów samochodowych oferują jakościowe opony całoroczne 205 55 R16. Wiele ekspertów uważa, że jednymi z najbardziej popularnych oraz jednymi z najlepszych są następujące modeli:

  • Weather Control
  • Vector 4Seasons – Zaleta: dobra kierowalność pojazdem
  • Kinergy 4S H740
  • CrossClimate – Zalety: doskonała przyczepność na nawierzchni suchej, wysoka odporność na powstanie zjawiska aquaplaningu
  • Weatherproof – Zaleta: wysoki poziomu bezpieczeństwa, bardzo dobre rozwiązanie kompromisowe na każdą pogodę
  • Cinturato All Season

Jeżeli jesteś kierowcą, który zastanawia się czy warto kupić opony 205 55R16 całoroczne, zalecamy zapoznać się z opiniami innych użytkowników, które możesz znaleźć również na forach internetowych. Ponadto rosnąca popularność tego produktu oraz fakt, że opony 205 55 R16 wielosezonowe można co raz częściej spotkać na drogach w wielu państwach, świadczy o tym, że coraz więcej kierowców doceniają zalety tego rozwiązania jak: oszczędność, komfort oraz bezpieczeństwo.

Porównaj do 4 produktów:

255
Jeszcze 20 wyników
255
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry