Wybrane filtry

Runflat Opony wielosezonowe samochodowe

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony całoroczne typu Run Flat

System Run Flat to nowoczesna technologia, która pozwala jechać na oponie po jej przebiciu. Producenci twierdzą, że na przebitej oponie można pokonać jeszcze 80 km przy prędkości 80 km/h.

Technologia Run Flat

Opony Run Flat posiadają dodatkowo wzmocnioną konstrukcję. W ścianach bocznych umieszczono dodatkową warstwę usztywniającą. Dzięki temu, nawet po przebiciu, opona nie traci kształtu i można na niej jechać dalej. Nagły spadek ciśnienia nie powoduje „wystrzału”, a w konsekwencji, utraty panowania nad kierownicą.

Dla kogo?

Opony wielozsezonowe Run Flat to wybór dla użytkowników, którzy nie chcą zmieniać ogumienia co sezon i którym zależy na wysokim poziomie bezpieczeństwa. Ze względu na niestandardową budowę, opony typu Run Flat są cięższe i droższe od zwykłych opon. Są jednak trwalsze i bezpieczniejsze od zwykłych opon. W kupno tego rodzaju opon powinni zainwestować użytkownicy, ceniący najwyższą jakość. Opony całoroczne charakteryzują się optymalną budową bieżnika, przystosowaną zarówno do letnich, jak i zimowych warunków atmosferycznych. W połączeniu z technologią Run Flat dają nam najwyższy stopień bezpieczeństwa i panowania nad samochodem.

System Run Flat przystosowany jest zwłaszcza do samochodów większej mocy, osiągających wysokie prędkości. Jest to uargumentowane tym, że opony przydają się najbardziej właśnie przy dużych prędkościach. Przebicie zwykłej opony przy prędkości 130 km/h może skutkować utratą kontroli i wypadkiem samochodowym. Przebicie opony typu Run Flat jest praktycznie nieodczuwalne dla kierowcy.

Porównaj do 4 produktów:

64
Jeszcze 20 wyników
64
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry