Wybrane filtry

Opony wielosezonowe samochodowe R13

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony wielosezonowe 13″ – znajdź optymalne rozwiązanie

Opony samochodowe letnie oraz zimowe stanowią jeden z najważniejszych elementów wyposażenia samochodu, który wpływa nie tylko na komfort jazdy. Przede wszystkim jakościowe ogumienie samochodowe zapewnia bezpieczeństwo w ruchu drogowym, od którego zależy zdrowie i życie kierowcy, pasażerów oraz innych uczestników ruchu.

Jednym z podstawowych elementów dbania o ogumienie jest sprawdzenie ich stanu technicznego oraz wymiana w odpowiednim czasie. Taka wymiana gwarantuje długi okres eksploatacji opony oraz zachowanie charakterystyk technicznych. Jednak jak przekonali się kierowcy, pogoda lubi często zaskakiwać, osiągając dodatnie temperatury w okresie zimowym lub opadami śniegu w maju. W związku z tym, opony dedykowane nie tylko szybciej zużywają się, ale w mniejszym stopniu zapewniają bezpieczeństwo jazdy. Jeżeli zastanawiasz się nad rozwiązaniem alternatywnym, to jednym z takich rozwiązań mogą być opony całoroczne 13”.

Obecnie wiele producentów samochodowych posiadają opony 13 wielosezonowe w swoje ofercie, wśród których:

  • Goodyear
  • Matador
  • Nokian
  • Hankook
  • Goodride
  • oraz inne

Na rynku opony całoroczne 13 dostępne są w wielu rozmiarach, m.in. w rozmiarze 135/80 R13, 155/70 R13, 165/70 R13 oraz w innych.

Opony wielosezonowe 13″ – czy cena ma znaczenie?

Dla większości kierowców cena jest jednym z decydujących czynników, który bierze się pod uwagę w procesie wyboru opon do samochodu. Potwierdzeniem może być fakt, że jednym z najczęstszych pytań na forach jest pytanie typu: «opony wielosezonowe 13 cena». Należy pamiętać, że

opony wielosezonowe 13” pochodzące od sprawdzonego producenta gwarantują stabilność charakterystyk technicznych, oraz kierowca może mieć pewność, że ogumienie zostało odpowiednio sprawdzone pod kątem jakości. Co więcej, jeżeli zakup dobrych opon zimowych lub letnich nadweręży twój budżet domowy, warto rozważyć zakup dobrych opon całorocznych 13”. Dodatkowo korzystając z online wyszukiwarek opon, znajdziesz ogumienie wielosezonowe w najkorzystniejszej cenie. W ten sposób możesz bardzo dużo zaoszczędzić – kupując opony wielosezonowe (całoroczne) 13, a nie osobno komplety opon zimowych oraz letnich.

Porównaj do 4 produktów:

288
Jeszcze 20 wyników
288
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry