Wybrane filtry

Felgi Enzo

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Rozmiar felgi

Indeks felgi

Sprzedawca

Marka


Pokaż wszystko

Felgi samochodowe ENZO - klasyka dla twojego samochodu

Producentem felg ENZO jest doskonałe znany austriacki koncern Alcar Holding GmbH, który był założony w 1985 roku. Obecnie siedziba producenta znajduje się w miejscowości Hirtenbergu, w 40 km od Wiednia. Felgi ENZO produkowane są w fabrykach w miejscowości Werdohl oraz Neuenrade.

Warto podkreślić, iż felgi samochodowe ENZO uznawane są za jedne z najbardziej popularnych na całym świecie. Kierownictwo ENZO stale podnosi wymagania w zakresie:

  • produkcji
  • sprawnej organizacji pracy
  • oraz wyjątkowego wzornictwa

Felgi samochodowe ENZO również przeznaczone są do eksploatacji w trudnych warunkach pogodowych. Wszystkie felgi samochodowe marki ENZO posiadają atesty TUV i charakteryzują się wyjątkową jakością.

Felgi ENZO – wyjątkowa jakość oraz dbałość o budżet kierowcy

Z pewnością można stwierdzić, iż felgi marki ENZO przedstawiają produkt najwyższej jakości. Producent posiada własne naukowo-techniczne zaplecze, a w trakcie produkcji zastosowanie mają najbardziej nowoczesne technologie. Felgi produkuje się na najbardziej zaawansowanym wyposażeniu. Jedną z głównych strategii producenta jest produkcja felgi w dostępnej cenie, co szczególnie cieszy kierowców, którzy otrzymują produkt najwyższej jakości w rozsądnej cenie. Co więcej konstruktorzy producenta zadbali nie tylko o jakość felgi, a również o wysoką jakość powierzchni lakierniczej. Samochodowe felgi ENZO mogą być montowane do samochodów różnej wielkości od pojazdów miejskich do pojazdów kompaktowych typu Ford Focus lub samochodów średniej klasy jak Insignia.

Właśnie wyjątkowo korzystna relacja ceny oraz jakości felgi w połączeniu z unikalnym wzornictwem pozwoliła zdobyć serca milionów kierowców na całym świecie.

Jeżeli często jeździsz w warunkach srogiej zimy, chciałbyś kupić solidne aluminiowe felgi o unikalnym oraz współczesnym wzornictwie, zaufaj marce ENZO, która jest idealną alternatywą dla felg stalowych o standardowym wzornictwie.

Porównaj do 4 produktów:

1
1
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry