Wybrane filtry

Felgi R16

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Cena

do

Rozmiar felgi

Indeks felgi

Sprzedawca


Marka


Pokaż wszystko

Felgi 16

Wielu kierowców w trakcie kupna nowych felg staje przed dużym wyzwaniem, a mianowicie w jaki sposób dobrać idealnie pasujące felgi do danego pojazdu? Wybór wbrew pozorom wcale nie należy do trudnych. Wystarczy podać kilka podstawowych informacji, a wyszukiwarka internetowa w łatwy i szybki sposób pokaże pożądane wyniki z ofertami felg różnych producentów. Wśród filtrów należy podać informacje dotyczące konkretnego modelu auta. Najważniejszą z nich jest oczywiście szerokość felgi. Rozmiar podawany jest w calach, jeśli szukasz felgi 16 cali, zaznacz ten rozmiar. Oprócz tego możesz zostać poproszony o podanie rozstawu otworów na śruby montażowe. Czasem wymagana jest także informacja odnośnie współczynnika ET. Oznacza to osadzenie felgi w konkretnym modelu pojazdu.

Po podanie wyżej wymienionych danych pozostaje jedynie określenie wizualnych walorów felgi. Możemy wybierać między kolorem i wykończeniem (mat lub błyszczący). Również warto określić styl felgi, gdyż na rynku jest wiele modeli sportowych, nadających pojazdowi agresywnego wyglądu lub wybrać felgi o delikatniejszym, eleganckim charakterze. Warto zwrócić uwagę na sposób wykonania, gdyż świadczy on także o jakości produktu.

Dobre felgi 16 cali na każdą kieszeń

Kierowcy, którzy wybierają spośród średniej półki cenowej chętnie sięgają po model Alutec Grip. To felga, dostosowana do warunków zimowych. Dzięki użytym stopom jest odporna na działanie czynników zewnętrznych, takich jak śnieg czy błoto pośniegowe. Dobrze radzi sobie w niskich temperaturach, nie tracąc swoich właściwości. Zastosowana w danym modelu pięcioramienna konstrukcja dobrze radzi sobie z dużymi obciążeniami. W związku z tym jest polecana nie tylko dla samochodów osobowych, ale także tych typu SUV z wiekszą masą. Obręcze są łatwe w czyszczeniu, co pozwala na sprawną eksploatację. Dany model został stworzony przy użyci nowoczesnej technologii odlewu niskociśnieniowego. To często wybierany przez kierowców model, posiada pozytywne opinie, na co dodatkowo wpływa homologacja TÜV. Ważna przy wyborze jest waga koła 16 cali. Wpływa na nią nie tylko felga, ale i opona.

Trwałe konstrukcje i nowoczesne rozwiązania

Kolejną, ciekawą opcją felg zimowych jest model Kodiak marki Rial. To znany i popularny producent, które oprócz szerokiego asortymentu cechuje również dobra jakość i wykończenie produktów. Oryginalna budowa, osadzona na pięciu szprychach sprawia, że koło wydaje się bardziej agresywne. Trwałe i odporne na uszkodzenia materiały w połączeniu z ciekawym designem nadadzą odpowiedniego charakteru każdemu autu. Wielu kierowców polskich, jak również mieszkańcy całej Unii Europejskiej chętnie sięgają po wyroby marki Rial w wielu rozmiarach, także po felgi 16 cali. Są to felgi o niewielkiej szerokości, jeden z popularniejszych rozmiarów. Na felgi marki Rial obowiązuje 5 letnia gwarancja, co dodatkowo świadczy o ich dobrej reputacji.

Porównaj do 4 produktów:

1275
Jeszcze 20 wyników
1275
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry