Wybrane filtry

Felgi R17

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Cena

do

Rozmiar felgi

Indeks felgi

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Marka


Pokaż wszystko

Felgi 17 cali

Wybór felg to dla wielu kierowców nie lada wyzwanie. Po pierwsze, należy wybrać taki model, aby pasował do samochodu wizualnie. Jeśli jesteśmy wielbicielami jazdy dynamicznej, warto rozglądać się za modelami o bardziej sportowym charakterze. Nawet takie szczegółu, jak odpowiedni kolor również grają wielką rolę w efekcie końcowym. Warto również zwrócić uwagę na rozmiar felgi, musi oba bowiem pasować do rozmiaru kół. Na rynku istnieje wiele firm, projektujących felgi w większości popularnych rozmiarów. Można je kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i zamówić online.

Najlepsze felgi 17 cali

Przy wyborze felg o rozmiarze 17 cali należy zwrócić uwagę nie tylko na efekty wizualne, ale przede wszystkim na jakość wyrobu. Warto, aby bez względu na wielkość felga była wystarczająco lekka. Ciekawym wyborem może być felga Ronal R42. To obręcz z półki ekonomicznej, stworzona dla tych, którzy chcą otrzymać dobry jakościowo produkt z ciekawym designem za niewielkie pieniądze. Są to klasyczne felgi aluminiowe o ciekawej kolorystyce z oryginalnie zaprojektowaną częścią centralną. Felgi te cechują się prostą konstrukcją. Powłoka lakieru jest odporna nawet na niskie temperatury, co sprawia, że prezentuje się ona świetnie przez cały rok. Oprócz tego jest odporna na działanie czynników zewnętrznych, takich jak błoto czy śnieg.

Wybierając felgę należy podać kilka podstawowych danych, takich jak Marka samochodu, jego model oraz wersja. Następnie należy podać rozmiar felg. Jeśli kupujemy felgi bez podawania wyżej wymienionych danych to trzeba dodatkowo sprawdzić wymiary felgi 17 cali.

Lekka felga dla komfortowej jazdy

Warto wybrać felgi, skonstruowane ze stopu metalu, który pozwala na wyprodukowanie lekkiej obręczy. Należy mieć na uwadze, że felga to część koła, więc ważne jest, aby kontrolować takie czynniki, jak cała waga koła 17 cali. Waga opony i felgi jest istotna, gdyż to od niej często zależy komfort jazdy oraz opory toczenia. Niskie opory toczenia wpływają nie tylko na zmniejszenie zużycia paliwa, ale również na żywotność materiałów. Im mniejsze tarcie, tym mniejsze zużycie i dłużej można cieszyć się funkcjonalnością części samochodowych.

Cena felg różni się w zależności od wybranego modelu i marki. Felgi 17 można znaleźć w wielu różnych wersjach. Dla tych, którzy nie chcą przeznaczać na zakup felg dużego budżetu warto poszukać wśród takich firm, jak Ronal czy ATS. Kierowcy, którzy cenią sobie najwyższą jakość i najlepszy efekt wizualny najczęściej wybierają obręcze takich producentów, jak Borbet czy rial. Jednak nawet producenci produktów Premiów wypuszczają na rynek także tańsze odpowiedniki, tworzone na podstawie najnowocześniejszych technologii, warto więc przejrzeć dokładnie ich ofertę.

Porównaj do 4 produktów:

1690
Jeszcze 20 wyników
1690
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry