Wybrane filtry

Felgi R15

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Cena

do

Rozmiar felgi

Indeks felgi

Sprzedawca


Marka


Pokaż wszystko

Felgi 15 cali

Felgi 15 cali to niewielkie obręcze, przeznaczone głównie do samochodów osobowych. Jednak nie należy bagatelizować takiego elementu, jakim są felgi, gdyż wpływają one nie tylko na wygląd zewnętrzny pojazdu, ale i na komfort jazdy. Bardzo ważne jest, z jakiego materiału i jakiego stopu powstały felgi, gdyż ich waga może znacznie wpłynąć na samą jazdę. Na wagę koła 15 cali wpływają nie tylko opony, ale także felgi. Warto więc wybierać takie modele, które zostały stworzone na bazie lekkich stopów, ale jednocześnie są wytrzymałe i odporne na czynniki pogodowe. Dotyczy to zwłaszcza felg, polecanych na zimę.

Felgi, podobnie jak każde inne akcesoria samochodowe można nabyć w różnej cenie i różnej jakości. W zależności od modelu, wyglądu, użytych materiałów i wykorzystanych technologii, cena felg może znacznie się różnić. Ci, kierowcy, którzy poszukują produktu w atrakcyjnej cenie, jednak chcą być pewni jego dobrej jakości powinni zwrócić się, miedzy innymi, ku firmie DEZENT. Interesujące felgi w rozmiarze 15 oferuje model TD. Są one nie tylko stosunkowo tanie, posiadają również ciekawa stylistykę. Pierwsze, co można zauważyć w tych pięcioramiennych felgach to płaskie ramiona, które nadają klasycznego efektu. Na końcach jednak dodano nachylenia dzięki czemu obręcze nabierają ciekawej dynamiki. Felgi marki DEZENT należą do grupy Alcar, który jest jednym z liderów na rynku felg. Można więc z powodzeniem zaufać specjalistom w tej dziedzinie.

Jakie felgi warto kupić?

Dobierając należy zwrócić na ich specyfikację. Koniecznie warto sprawdzić, z jakiego rodzaju stopu jest wykonana. Powinien on być nie tylko lekki, aby zmniejszyć ogólną wagę kół 15 cal. Oprócz swojej lekkości felgi powinny posiadać także mocną konstrukcję oraz dobre właściwości. Jeśli wybieramy felgi na zimę zwróćmy uwagę na to, aby były one odporne przy niskich temperaturach i dobrze znosiły styczność ze śniegiem oraz błotem.

Zdecydowanie warto wybierać felgi z odlewu niskociśnieniowego. Dana technologia bowiem tworzy wytrzymałe i jednocześnie o odpowiedniej gęstości produkty. Ciekawym wyborem z niższej półki cenowej będą produkty marki Ronal. Firma ta istnieje na rynku już ponad 40 lat, co dało jej możliwość ciągłego rozwoju. Przez te lata firma zyskała rzeszę wiernych klientów, którzy pozostawiają na temat wyrobów Ronal pozytywne opinie.

Lekkie felgi 15 cal gwarantują nie tylko bezpieczną, ale i komfortową, a nawet ekonomiczną jazdę. Ten ostatni czynnik jest możliwy dzięki uzyskaniu niskich oporów toczenia. Wpływają one na zmniejszenie spalania paliwa, jak również na wolniejsze zużycie produktu. Niska waga opon wraz z niską wagą felg pozwalają cieszyć się jazdą przez cały okres eksploatacji.

Porównaj do 4 produktów:

848