Wybrane filtry

Felgi Bbs

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Rozmiar felgi

Indeks felgi

Sprzedawca

Marka


Pokaż wszystko

Felgi BBS

Historia felg BBS sięga lat 80 tych, kiedy to osiągnęły one szczególną popularność. Rozpoznawane są dzięki swojemu szczególnemu stylowi, upodabniającemu je do kół szprychowych. Felgi BBS szczególnie cenione były wtedy przez kierowców pojazdów marki BMW. Obecnie są to w dalszym ciągu lubiane i chętnie kupowane felgi ze względu na swoje wysokie właściwości i dobrą jakość, ale także, w dalszym ciągu, za walory wizualne.

Stylowy wygląd

Można by zadać sobie pytanie, dlaczego to właśnie felgi firmy BBS są tak popularne wśród kierowców? Można łatwo zauważyć, że wybór ten pada głównie przez zwolenników szybszej, dynamicznej jazdy i posiadaczy modeli samochodów sportowych. Felgi BBS posiadają unikalny wygląd. Z jednej strony nadają nawet zwykłemu samochodowi osobowemu nieco sportowy wygląd. Oprócz tego, wyglądają bardzo lekko, co dodaje specyficznego, wyrafinowanego wrażenia.

Jednak oprócz swojego wyglądu felgi są również skonstruowane w doskonały sposób pod względem jakościowym. Felgi dostępne są w wielu kolorach, dzięki czemu każdy może wybrać coś idealnego do swojego auta. W asortymencie BBS posiada, między innymi, platynowe srebro lub satynowa czerń. Dostępne są różne rozmiary felg BBS, w zależności od modelu pojazdu.

Najwyższa jakość felg BBS

Na felgi tej marki decydują się głównie kierowcy, którzy oprócz wrażenia wizualnego oczekują najlepszej jakości. I tutaj felgi BBS zdecydowanie nie mają sobie równych. Konstruktorzy i specjaliści w tej branży stworzyli felgi o mniejszej wadze w porównaniu do modeli innych marek. Wpływa do na ogólną wagę całego koła, co koniec końców ma znaczenie, na przykład, przy spalaniu paliwa, redukując je.

Felgi BBS to produkt z najwyższej półki. Należy liczyć się więc z ich wysoką ceną. Efekt wizualny, jaki tworzą, jest nieporównywalny z innymi, konkurencyjnymi modelami. Zapłacić trzeba również za jakość oraz dokładne wykonanie szczegółów. W ofercie sklepu można znaleźć kilka lini produktów. Wśród nich znajduje się linia Forged line, gdzie w procesie kucia obręczy uzyskuje się największą możliwość gęstość materiału.

Ciekawym rozwiązaniem są także felgi z serii Designed Line. Do ich produkcji używa się specjalnej technologii, polegającej na niskociśnieniowym odlewaniu aluminium, które wtłacza się do określonych form, w których następnie zastyga. Kup wybrane felgi BBS i przekonaj się, dlaczego warto.

Porównaj do 4 produktów:

1
1
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry