Wybrane filtry

Felgi R18

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Cena

do

Rozmiar felgi

Indeks felgi

Sprzedawca


Marka


Pokaż wszystko

Felgi 18 cali

Felgi to ważny element każdego pojazdu. Ich rodzaj wpływa nie tylko na wygląd wizualny, ale również na jakość użytkowania, a także na komfort jazdy. W pierwszej kolejności felgę dobieramy według rozmiaru. Większość firm na rynku produkuje obręcze, dostosowane do samochodów, jeżdżących po polskich drogach, dlatego nie sprawi trudności dobór tej, pasującej najlepiej. Na rynku istnieje wielu producentów, specjalizujących się w tej dziedzinie którzy oferują szeroki wachlarz swoich produktów. Jeśli potrzebujesz felg 18 cali, wyszukaj takich w sklepie internetowym. Oprócz średnicy, należy podać kilka informacji, takich jak rozstaw śrub, szerokość czy wymiary otworu centralnego. Oprócz danych technicznych można określić także wersję kolorystyczną. Najczęściej wybierane to czerń i srebrny, choć istnieją także felgi w innych kolorach.

Niezawodne felgi dla najbardziej wymagających

Ciekawą opcją dla tych kierowców, którzy oczekują nie tylko najlepszych rozwiązań technicznych, ale także nienagannego wyglądu może być model AVUS Racing AC-M03. Felgi te mają sportową budowę i nadadzą każdemu auto bardziej dynamiczny i agresywny charakter. Kolejnym podobnym modelem może być AEZ Strike. To felgi stworzone z myślą o samochodach klasy Premium, jak Porsche czy Mercedes. Wpływa na to niebanalna konstrukcja i dynamiczny charakter. Opony wyposażone zostały w szprychowy wzór ramion, który dodatkowo podkreśla ich sportowy wygląd. Równie interesującą opcją mogą być felgi ATT polskiego producenta. Jest rodzimy wyrób rodem z Częstochowy. Dużą zaletą felg jest to, że oprócz dobrej jakości można je nabyć w całkiem przyzwoitych cenach.

Waga felg 18 cali

Przy wyborze felg warto zwrócić uwagę na ich wagę. Im jest ona mniejsza, tym lepiej dla auta. Do wagi ogólnej koła należy dodać felgi oraz opony. Lekkie koło to mniejsze opory toczenia, a co za tym idzie mniejsze tarcie i dłuższa żywotność produktów. W klasie średniej najlepiej wypadają felgi marki Ronal. To doskonały produkt dla tych, którzy szukają czegoś o dobrych opiniach, wysokiej jakości i jednocześnie atrakcyjnej cenie.

Ciekawym wyborem może być model Ronal R55 Trend Black. Felgi te są rekomendowane szczególnie na zimowe warunki. Stop, z którego zostały stworzone jest wyjątkowo odporny na działanie czynników zewnętrznych, jak śnieg i błoto. Są odporne i dobrze radzą sobie w niskich temperaturach. Dany produkt powstaje dzięki nowoczesnej metodzie odlewu niskociśnieniowego. Dzięki temu są jeszcze mocniejsze oraz lekkie. Waga felg 18 cali nie powinna być duża w stosunku do opon, aby jazda była bezpieczna i komfortowa. Marka istnieje na rynku już 50 lat, a pozytywnie opinie klientów świadczą o tym, że ich produkty nie straciły na jakości, a wręcz przeciwnie, zyskują w oczach kierowców z każdym rokiem.

Porównaj do 4 produktów:

3619