Wybrane filtry

Opony motocyklowe Continental

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Opony motocyklowe Continental – jakość I niezawodność przez cały okres eksploatacji

Obecnie opony do motocykli Continental stanowią najlepszą relację jakości oraz ceny. W rzeczywistości niezależnie od tego jakim motocyklem jeździsz – wybór marki Continental, która stała się synonimem wysokiej jakości, bardzo długiego okresu eksploatacji oraz niezawodności, stanowi najlepszą inwestycje.

Ogumienie do motocykli marki Continental, które można kupić w sklepach stacjonarnych, internetowych oraz outletach, różni się:

  • rozmiarem (szerokością oraz średnicą)
  • wzorem bieżnika
  • składem gumy, z której jest wyprodukowana
  • przeznaczeniem samej opony
  • maksymalną prędkością dla której została opracowana

Niezależnie od tego w którym zakładzie są produkowane (fabryki producenta Continental znajdują się w różnych państwach świata) wszystkie opony do motocykli marki Continental spełniają ogólno przyjęte normy i wymagania w zakresie jakości oraz bezpieczeństwa. Dlatego producent Continental gwarantuje niezmienność technicznych charakterystyk ogumienia przez cały okres eksploatacji, niezależnie od typu pojazdu, mocy silnika, stylu jazdy oraz rodzaju nawierzchni.

Continental – opony motocyklowe o których mówią wszyscy

Jeżeli jesteś motocyklistą, który jeździ na oponach tej marki, gratulujemy doskonałego wyboru. Jeżeli jesteś osobą, która dopiero się zastanawia czy warto kupić motocyklowe opony Continental, zalecamy zasięgnąć informacji z różnych źródeł.

Najlepszą i najbardziej wiarygodną formą reklamy są opinie innych motocyklistów, którzy testowali dane opony i docenili m.in.:

  • stabilność opony nawet podczas bardzo szybkiej jazdy
  • bardzo dobrą przyczepność nawet na bardzo mokrych nawierzchniach dzięki takim rozwiązaniom jak współczesna budowa bieżnika oraz specjalna mieszanka gumowa
  • wysoką ochronę przez wystąpieniem zjawiska aquaplaningu
  • wysoką odporność na uszkodzenia

Również możesz zasięgnąć opinii oraz porady u sprzedawców lub konsultantów w sklepach, specjalizujących się w sprzedaży ogumienia do motocykli.

Producent Continental oferuje opony motocyklowe do motocykli sportowych, turystycznych oraz offroadowych.

Jeżeli zastanawiasz się jakie ogumienie będzie najbardziej optymalne dla twojego motocyklu, wybierz opony do motocykli marki Continental – pozytywne opinie wielu kierowców na całym świecie, marka z wieloletnią tradycją, która stale dba o bezpieczeństwo motocyklistów stanowią najlepszą i najbardziej wiarygodną rekomendacje dla każdego kierowcy.

Porównaj do 4 produktów:

380
Jeszcze 20 wyników
380
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry