Wybrane filtry

Opony 245 40 R18

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony samochodowe 245 r18 40

Rozmiar opony ma duże znaczenie, gdy wybieramy je pod konkretne przeznaczenie. Zdecydowanie jest to czynnik, który należy wziąć pod uwagę jako pierwszy. Przeznaczenie auta oznacza to, w jaki sposób i po jakim terenie zamierzamy je użytkować przez większość czasu eksploatacji. Jeśli samochód ma służyć głównie do wypraw w teren, gdzie górować będą drogi nieasfaltowe, korzenie piasek lub inne niedogodności warto wybrać większy rozmiar, który poradzi sobie z wymagającą nawierzchnią. Oprócz tego warto zainwestować także w opony i wzmocnionej konstrukcji, gdyż to te trwalsze są bardziej odporne na uszkodzenia zewnętrzne.

Samochody, przeznaczone do codziennej jazdy po mieście głównie na trasie praca - dom świetnie sprawdzą się z rozmiarem opon, rekomendowanym przez producenta. Jeśli opony fabryczne mają rozmiar 245 r18 40, to warto zainwestować właśnie w niego. Ze względu na idealnie dobraną budowę, takie opony pozwolą na otrzymanie najwyższych osiągów auta. Dodatkowo zmniejszą opory toczenia, dzięki czemu zredukuje się nie tylko zużycie samych opon, ale także spalanie paliwa, co sprawi, że opona będzie jeszcze bardziej ekologiczna.

Tanie opony 245 r18 40

Większość rozmiarów opon dostępne jest w różnych rozmiarach. Szeroka oferta wielu producentów na rynku pozwala każdemu znaleźć coś idealnego dla siebie. Ciekawą opcją opony zimowej jest model Tracmax S210. To idealna opona do samochodów osobowych klasy ekonomicznej. Jej niska cena i dobra jakość powodują, że wielu kierowców decyduje się związać swoje drogi właśnie z nią. Opona posiada asymetryczny bieżnik, podzielony na dwie części. Zewnętrzna część odpowiada za odpowiedni poziom przylegania opony do nawierzchni. Im większa powierzchnia styku, tym większa pewność w pokonywaniu zakrętów i innych manewrów. Wewnętrza część opony za to dba o odpowiednie odprowadzanie wilgoci i zanieczyszczeń, takich jak błoto czy śnieg. Oponę stworzono przy użyciu nowoczesnej mieszanki gumowej. Zachowuje ona swoje właściwości oraz elastyczność nawet w niskich temperaturach. Opona jest dostępna w rozmiarze r18 245x40.

Opona wytrzymała w każdych warunkach

Ciekawą opcja dla samochodów o większej mocy silnika jest Torque PCR TQ022. To opony o wzmocnionej konstrukcji, która pozwala czuć się pewniej podczas prowadzenia samochodu w trudniejszym terenie. Opona dobrze sprawdzi się nie tylko na asfalcie, ale również poradzi sobie na drogach nieasfaltowych, szutrowych, obfitujących w kamienie. Opona ma symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake). Oznacza to, że została przetestowana pod względem europejskich wymagań wobec opon zimowych i osiągnęła dobry wynik w kwestii przyczepności na śniegu. Opona jest odporna na obciążenia więc poradzi sobie doskonale w samochodach o większej masie. Jeśli szukasz idealnych opon w niestandardowych rozmiarach, warto wypróbować dany model 245 40 18 opony.

Porównaj do 4 produktów:

472
Jeszcze 20 wyników
472
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry