Wybrane filtry

Opony 235 45 R17

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony samochodowe 235 r17 45

Opony samochodowe wybiera się, zważając na co najmniej kilka czynników. Oprócz takich rzeczy, jak cena oraz przeznaczenie, należy zwrócić uwagę na rozmiar opony. Producenci, wybierając rozmiar opony fabrycznej kierują się głównie maksymalnymi osiągami, które uda się uzyskać. Opona fabryczna ma doskonale dobrane parametry względem masy oraz gabarytów pojazdu. Dzięki temu udaje się wydobyć maksymalne właściwości każdego samochodu. Dobrze dobrany rozmiar to przede wszystkim małe opory toczenia. Są one o tyle ważne, gdyż małe tarcie opony z powierzchnią oznacza wolniejsze i mniejsze zużycie się gumy. Co za tym idzie, oszczędzamy nie tylko pieniądze, ale i paliwo. Mniejsze zużycie paliwa i wydzielanie CO2 do atmosfery sprawia, że opona jest bardziej ekologiczna. Niskie opory toczenia to również mniejszy hałas zarówno na zewnątrz, jak i w kabinie pojazdu.

Gwarancja jakości opon w rozmiarze 235 r17 45

Jeśli decydujemy się na opony 235 r17 45, można rozważyć kilka opcji zakupu. Do wyboru są modele z trzech półek cenowych. Pierwsza z nich to klasa ekonomiczna, która cechuje się najniższą ceną w połączeniu z niezłą jakością. Obecnie duże firmy i koncerny współpracują przy tworzeniu opon o niskiej cenie i jednocześnie dobrej jakości. Dzięki temu można bez strachu używać ich do codziennej jazdy po mieście. Największą popularnością cieszy się jednak klasa średnia, która charakteryzuje się doskonałym stosunkiem ceny do jakości. Najbardziej wymagający kierowcy decydują się jednak na wybór modeli klasy premium. To opony najlepszej jakości, wyprodukowane z najlepszych materiałów przy użyciu nowoczesnych technologii. Opony z każdej półki cenowej można dobrać praktycznie do każdego rodzaju pojazdu, bez względu na moc silnika oraz przeznaczenia samochodu.

Opony na każdą okazję

La tych, którzy poszukują doskonałej jakościowo opony za przystępną cenę ciekawą opcją będzie Dębica Presto UHP 2. Jest to opona letnia o wzmocnionej konstrukcji. Dzięki temu jest ona odporna na większe obciążenia i tym samym lepiej radzi sobie w trudnych warunkach. Opona ma dobrą przyczepność i sprawnie odprowadza wodę spod czoła opony, głównie dzięki przemyślanie rozmieszczonym rowkom, znajdującym się na całej jej powierzchni. Dębica to tanie opony 235 r17 45, które jednocześnie zachowują dobrą jakość.

Najbardziej wymagający kierowcy mogą spróbować świetnego modelu Pirelli SottoZero Serie 3. Ta opona zimowa, dzięki swojej budowie, opartej na kierunkowym bieżniku radzi sobie nawet w trudnych warunkach pogodowych. Osiąga dobry stopień hamowania na zaśnieżonej i oblodzonej drodze, dzięki czemu jazda jest bardziej komfortowa i bezpieczna dla wszystkich pasażerów. Opona ma ochraniacze felgi, jest również dodatkowo wzmocniona, dzięki czemu staje się odporna na uszkodzenia zewnętrzne.

Porównaj do 4 produktów:

361
Jeszcze 20 wyników
361
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry