Wybrane filtry

Opony 205 45 R17

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony samochodowe 205 r17 45

Na rynku istnieje wiele różnych modeli opon producentów z całego świata. każdy z nich specjalizuje się w tworzeniu opon określonej kategorii cenowej. Opony r17 205x45 można dostać zarówno w klasie ekonomicznej, jak i Premium. Pierwsza z nich to najniższa półka cenowa, na której można znaleźć tanie ogumienie, produkowane jednak na podstawie nowoczesnych i sprawdzonych technologii wielkich koncernów oponiarskich. Opony te będą idealnie dla tych, którzy nie chcą wydawać dużej sumy pieniędzy.

Kolejną półką jest klasa średnia. Opony tej kategorii posiadają najlepszy stosunek ceny do jakości. Są najchętniej wybieranymi oponami ze względu na dobre osiągi, które można na nich uzyskać. Większość kierowców europejskich, użytkujących swoje pojazdy głównie do jazdy po mieście wybiera właśnie opony klasy średniej. Najwyższa półka to klasa Premium. Są to produkty najwyższej jakości, kupowane przez najbardziej wymagających kierowców. Opony są nie tylko tworzone z najlepszej jakości materiałów oraz przy użyciu najnowocześniejszych technologii, posiadają także ciekawy design i niecodzienny wygląd.

Tanie opony 205x45x17

Ciekawą propozycją opony ekonomicznej może być Imperial Ecosport 2. To opona letnia z asymetrycznym bieżnikiem. Taka rzeźba bieżnika jest najlepszym rozwiązaniem właśnie w oponach letnich, gdyż jego specyficzna budowa pozwala osiągnąć maksimum przyczepności na każdym rodzaju nawierzchni. Opona zachowuje swoje właściwości w każdych warunkach dzięki wykorzystaniu dobrze dobranej mieszanki gum. Dobrze zaprojektowany rozkład nacisku masy na całej powierzchni opony pozwala otrzymać niskie opory toczenia. Oznacza to, że opona mniej się ściera i robi to równomiernie, co pozwala znacznie wydłużyć okres eksploatacji.

Najlepsze opony na rynku

Jeśli potrzebujesz opon w rozmiarze 205 45 17 o najlepszych właściwościach to powinieneś zwrócić uwagę na model Michelin CrossClimate +. To jeden z liderów na rynku wśród opon całorocznych. Nie będziesz musiał zmieniać ich co sezon i żadna pogoda Cię nie zaskoczy. Opona zachowuje się doskonale zarówno na śniegu, ma krótką drogę hamowania. Sprawdzi się także w letnie, ciepłe dni. CrossClimate została stworzona z idealnie dobranej mieszanki gumowej, która nie traci swoich właściwości zarówno w niskich, jak i w wysokich temperaturach. Nawet w zimne chłodne dni zachowuje elastyczność, a latem jest odpowiednio twarda i posiada dobrą trakcję. Taka opona zapewni kierowcy nie tylko duży przebieg, ale także najwyższy stopień komfortu.

Porównaj do 4 produktów:

377
Jeszcze 20 wyników
377
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry