Wybrane filtry

Opony 195 60 R15

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony samochodowe 195 r15 60

Opony 195 na 60 na 15 to jeden z najczęściej wybieranych rozmiarów na rynku. Pasują do większości samochodów osobowych, są często wybierane jako ogumienie do takich pojazdów, jak , na przykład, Toyota Corolla. Dany rozmiar o niewielkiej średnicy radzi sobie doskonale w trakcie codziennej jazdy po mieście. Jego stosunkowo duża szerokość powoduje, że koło posiada większą powierzchnię styku opony z podłożem, co przekłada się na zwiększoną przyczepność. Wysoka przyczepność zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy, a zwłaszcza przy takich manewrach, jak nagłe hamowanie czy szybka zmiana pasa. Opony o większej szerokości mogą powodować nieco większe opory toczenia w porównaniu do swoich węższych odpowiedników, dlatego szczególnie ważne jest, aby dobrać oponę idealnie do gabarytów, masy oraz mocy pojazdu. Im lepiej dobrana opona, tym większa oszczędność paliwa, a mniejsze spalanie to mniejsze zanieczyszczanie powietrza.

Warto stawiać na sprawdzone opony

Laufenn to firma, należąca do ogromnego koncernu koreańskiego Hankook. Opony tworzone pod okiem najlepszych specjalistów posiadają nowoczesne rozwiązania i projektowanie są na podstawie najlepszych technologii. Dzięki temu auto może zdobyć dobre osiągi przy jednoczesnej niskiej cenie ogumienia. Tanie opony 195x60x15 to może być Laufenn I Fit+. To model zimowy z kierunkowa rzeźbą bieżnika. To najlepsza opcja dla opon zimowych, gdyż taki bieżnik najlepiej radzi sobie na mokrej i zaśnieżonej nawierzchni, osiągając jednocześnie maksymalny stopień przyczepności, co gwarantuje spokojną i bezpieczną jazdę. Mieszanka gumowa z dodatkiem krzemionki zachowuje swoje właściwości nawet przy niskich temperaturach, dzięki czemu opona pozostaje elastyczna i podatna na ruchy kierownicy.

Dla bardziej wymagających kierowców

Ci, którzy zamierzają użytkować swoje pojazdy w trudniejszych warunkach powinni zwrócić uwagę na opony Uniroyal MS Plus 77, dostępne w większości popularnych rozmiarów, w tym i w rozmiarze 195 r15 60. Dany model to doskonała opcja na śnieżne dni. Dzięki specjalnej budowie szerokich kanałów, sprawnie odprowadzają nadmiar wody oraz błoto pośniegowe spod kół. Wąskie nacięcie (lamele), usytuowane na całej powierzchni opony odpowiedzialne są za przyczepność na drodze. Udało się również otrzymać krótką drogę hamowania, zarówno, na suchej, jak i mokrej, a także zaśnieżonej drodze. Continental to niemiecki koncern, zajmujący się produkcją jednych z najlepszych i najchętniej kupowanych opon na rynku.

Porównaj do 4 produktów:

487
Jeszcze 20 wyników
487
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry