Wybrane filtry

Budget Opony zimowe samochodowe

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Tanie opony zimowe

Obecnie rynek oferuje kierowcom szeroki asortyment opon samochodowych. Każda z firm, zajmujących się produkcją opon posiada wiele różnych modeli, dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Wielu użytkowników zastanawia się nad kupnem tanich opon zimowych. Niska cena nie zawsze oznacza słabą jakość, a obecnie wiele firm zajmuje się właśnie produkcją budżetowych opon zimowych z dobrymi osiągami. Opony są tworzone z wysokiej jakości materiałów, w związku z czym kierowca może być pewien, że dokonał prawidłowego wyboru. Przy zakupie tanich opon należy dokładnie sprawdzić producenta. Zakup opon u sprawdzonej firmy oponiarskiej poskutkuje tym, że ogumienie będzie służyło niejeden sezon, a klient pozostanie zadowolony. Przed kupnem należy upewnić się, jaki rodzaj i rozmiar opon potrzebujemy, aby dzięki tej informacji móc wybrać odpowiedni model.

Przede wszystkim, każdy kierowca powinien określić wymagania względem opon. Dla tego celu należy zdecydować, w jakich warunkach będą one użytkowane, jak dużo oraz na jakich nawierzchniach poruszać będzie się auto. Od tego będzie zależeć, jakie opony sprawdzą się najlepiej. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości warto skonsultować się ze specjalistą, który pomoże w dobraniu pasujących opon zimowych.

Dobre i tanie opony

Obecnie tak wiele producentów tworzy ogumienie budżetowe, że z łatwością można znaleźć tanie i dobre opony. Wystarczy tylko szukać wśród odpowiednich firm. Liderami w klasie ekonomicznej są takie marki, jak Nexen, Imperial, Sava, Dayton czy Barum. Warto również zastanowić się nad kupnem ojczystej marki Dębica, zwłaszcza, że jej opony tworzone są pod okiem profesjonalistów, zajmujących się również produkcją opon klas wyższych. Opony wyżej wymienionych marek posiadają niską cenę, a jednocześnie dobre osiągi. Wykonane są z materiałów wysokiej jakości, które gwarantują bezpieczną i komfortową jazdę nie tylko kierowcy, ale również pasażerom.

Czym różnią się opony klasy ekonomicznej od klas wyższych? Producenci opon klasy budżetowej używaną starszych technologii. Jednak technologie te są sprawdzone i niejednokrotnie wcześniej były stosowane do produkcji opon klasy średniej. W związku z powyższym można być pewnym, że tania opona nie powstała na bazie nowych, niesprawdzonych innowacji. Wręcz przeciwnie, technologie, użyte do jej produkcji są solidne, sprawdzone przez wieloletnie użytkowanie innych opon tego typu. Na takie opony powinni zwrócić uwagę zwłaszcza użytkownicy, nieposiadający dużego budżetu na zakup opon oraz Ci, którzy nie potrzebują sportowych osiągów. Tanie opony zimowe będą idealnym wyborem dla osób, które zamierzają je użytkować głównie do codziennej jazdy po mieście.

Rodzaj bieżnika

Przed zakupem warto określić rodzaj bieżnika, który sprawdzi się najlepiej dla danego użytkownika. Większość opon zimowych tworzone jest na bazie symetrycznej (kierunkowej) rzeźby. Ma ona dwie równe części, gdzie po środku znajdują się rowki obwodowe. Różnią się one od siebie głębokością i szerokością w zależności od modelu i potrzeb kierowcy. Rowki odpowiadają za odprowadzanie wody, śniegu i zanieczyszczeń spod czoła opony, tym samym zapewniając doskonałą ochronę przed powstawaniem zjawiska aquaplaningu, z którym w ostatnich czasach tak mocno walczą kierowcy. Cała powierzchnia opony wyposażona jest w sieć lameli (nacięć), które odpowiadają za przyczepność na drodze.

Porównaj do 4 produktów:

2640
Jeszcze 20 wyników
2640
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry