Wybrane filtry

Opony Pirelli FG 01

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony letnie Bridgestone – wspaniały przykład troski o dobro kierowcy

Czy wiesz, że 17% sprzedanych opon samochodowych na świecie w roku 2008 to są opony letnie, zimowe i uniwersalne japońskiego koncernu Bridgestone? Dlaczego aż 17% kierowców zaufało oponom samochodowym Bridgestone? Odpowiedź jest prosta – japoński koncern oferuje doskonały produkt do każdego auto, który nie oferują inni konkurenci na rynku samochodowym.

Czy wiesz co mówią japońscy biznesmeni? Przestań próbować wyprzedzić konkurentów, a mocniej kochaj swoich klientów. Opony letnie Bridgestone są najlepszym dowodem.

Bridgestone – opony letnie i doskonała technologia

Opony letnie Bridgestone posiadają wyjątkowo dużo zalet. W 2001 roku japoński producent, jako pierwszy na rynku, uruchomił produkcje letniego ogumienia z zastosowaniem najbardziej zaawansowanej technologii Run Flat. Praktycznie natychmiast samochodowi giganci Lexus i BMW zaczęli montować wysokojakościowe ogumienie samochodowe do swoich samochodów. Ogólnie można wyróżnić dwie kategorie opon letnich marki Bridgestone:

  • opony letnie dedykowane kierowcom, którzy przede wszystkim cenią komfort jazdy, lubią szybką jazdę oraz chcą w pełni zachować kontrolę nad pojazdem w warunkach zarówno dróg asfaltowych, jak i bezdroża
  • opony letnie ekologicznie bezpieczne – przeznaczone do jazdy w dużych miastach i aglomeracjach

Jeżeli zastanawiasz się jakie opony letnie kupić, wybierz opony letnie Bridgestone, które zagwarantują nie tylko bezpieczną i komfortową jazdę, ale również spełnią twoje indywidualnie oczekiwania.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

68433
Jeszcze 20 wyników
68433
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry