Wybrane filtry

Opony balonowe Schwalbe

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Cena

do

Sprzedawca

Opony rowerowe Schwalbe Marathon Plus – charakterystyka

Schwalbe to jedna z najczęściej wybieranych marek opon rowerowychna rynku. Opony tej firmy to produkty najwyższej jakości, mogące pochwalić się wysokimi osiągami. Opony Schwalbe Marathon Plus to drutowe opony rowerowe dla rowerów typu MTB. Jednak nie jest to ich jedyne przeznaczenie, będą pasowały również dla rowerów trekkingowych lub miejskich.

Jedną z najważniejszych cech tego modelu jest nowoczesna wkładka antyprzebiciowa SmartGuard. Wkładka została stworzona z wysokiej jakości kauczuku 5mm. Jest to bardzo elastyczny materiał, dzięki czemu opony są trwalsze i bardziej wytrzymałe. Warto podkreślić, że rower zachowa się dobrze na dowolnym rodzaju nawierzchni i nie straszne mu będą kawałki plastiku szkła. Nawet ostre przedmioty, rozrzucone na drodze nie będą w stanie zaszkodzić oponie i warstwa ochronna zostanie nienaruszona. Dzięki nowoczesnej technologii ogumienie Marathon Plus jest niemalże nie do przebicia. Wkładka nie wywołuje wpływu na opór toczenia, dlatego jazda pozostanie płynna i komfortowa.

Schwalbe – dodatkowe wzmocnienie

Model Schwalbe Marathon Plus został wyposażony w dodatkowo wzmocnione ścianki boczne typu Twin. Specjalnie użyta mieszanka gum Endurance podwyższa poziom wytrzymałości opony, dzięki czemu opony wytrzymają większe przeciążenia niż inne, konkurencyjne modele w danej kategorii, sprzedawane na rynku. Dla rowerów elektrycznych niezbędne jest używanie opon w systemie E-bike Ready. Opony Schwalbe Marathon Plus posiadają znak ECE75, co oznacza, że mogą być również wykorzystane w rowerach elektrycznych, nawet tych, posiadających większą moc, osiągających prędkość do 50 km/h. Opona nie jest typową oponą terenową, jest nieco węższa niż inne modele tego typu. Jednak świetnie radzi sobie w różnych warunkach terenowych i pogodowych, sprawi się dobrze zarówno na suchej, jak i mokrej oraz piaszczystej nawierzchni.

Firma Schwalbe dba o bezpieczeństwo swoich klientów. Dla lepszej widoczności po zmroku opony są wyposażone w paski odblaskowe. Schwalbe Marathon Plus to opony najwyższej jakości, i, co za tym idzie, ne należą do najtańszych. Dla tych, którzy nie zamierzają oszczędzać na bezpieczeństwie i komforcie jazdy dany model będzie dobrym wyborem.

Porównaj do 4 produktów:

12
12
Ist eine bezahlte Anzeige