Wybrane filtry

Opony Nankang

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa

Opony Nankang z Tajwanu

Nankang jest azjatyckim producentem z siedzibą na Tajwanie. Opony Nankang sprzedawane są głównie w Niemczech za pośrednictwem Internetu. Jednak liczba stacjonarnych dystrybutorów opon Nankang stale się zwiększa.

Historia firmy

Założenie firmy Nankang datowane jest w 1940 roku i zostało przeprowadzone przez japońskich emigrantów. Mała spółka w 1959 roku podwyższyła swój kapitał poprzez założenie na Tajwanie spółki kapitałowej. Już w 1963 roku firma zostaje przekształcona w spółce akcyjną. Firma Nankang ma swoją siedzibę administracyjną w Taipei na Tajwanie, jednak produkcja opon samochodowych odbywa się w małym mieście Hsinchu Hsin-Fung na wyspie, a od 2003 roku w Zhangjiagang w Chinach. Eksport opon samochodowych Nankan do Europy jest możliwy od 1991 roku, kiedy firma uzyskała wymagane zaświadczenia. Eksport opon odbywa się również do Stanów Zjednoczonych.

Paleta produktów

Nankang produkuje opony letnie i opony zimowe dla samochodów osobowych oraz opony motocyklowe. W Niemczech w szczególności kierowcy pojazdów terenowych stosują opony firmy Nankang . Szczególnie popularne są opony samochodowe wymagające pozwolenia przy dużych prędkościach. Ponadto producent eksportuje opony dla samochodów dostawczych do Niemiec i innych krajów europejskich. Wprawdzie oficjalne instytuty badawcze do tej pory robiły tylko kilka testów tej marki, jednak kierowcy oceniają opony Nankan pozytywnie. Konsumenci doceniają doskonałą przyczepność opon Nankang na mokrej nawierzchni, jak również chwalą dobry stosunek ceny do ich wydajności.

Marka Nankang oferuje niezawodne i bardzo tanie opony do samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, i do motocykli.

Porównaj do 4 produktów:

1615
Jeszcze 20 wyników
1615
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry