Wybrane filtry

Opony Firestone FT 522

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony letnie Fulda Ecocontrol – charakterystyka

Opony letnie Fulda Ecocontrol są przeznaczone dla samochodów ciężarowych. Przed kupnem danego modelu warto przeczytać jego charakterystykę i opinie innych użytkownikówDobór opon do samochodu ciężarowego wymaga poświęcenia więcej czasu i uwagi, ze wględu na gabaryty i ciężar maszyny.

Fulda Ecocontrol, jak podpowiada sama nazwa, wyróżnia się wśród innych marek ekologicznością swoich wyrobów. Jest to jedno z głównym założeń danego modelu. Cechuje go wysoka oszczędność paliwa, co niesie za sobą pozytywne konsekwencje. Dzięki wykorzystanej mieszance gum otrzymano zmniejszony opór toczenia, a co za tym idzie, jednocześnie zmniejsza się, między innymi, emisja CO2 do atmosfery oraz zmniejsza ilość zużytego. Oszczędność to, dla wielu, jeden z ważniejszych czynników przy wyborze opon samochodowych.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze opon?

Ten model cechuje wysoka stabilność. Dzięki wykorzystanej przy produkcji, specjalnej mieszance krzemionkowej, opona przystosowuje się do warunków, panujących na drodze. Zdecydowanie skraca się droga hamowania, zwłaszcza na deszczu. Fulda Ecocontrol również świetnie sprawdzi się w innych warunkach pogodowych i kierowca, który wybierze te opony, będzie mógł cieszyć się dobrą trakcją także na suchej nawierzchni. Jest to dużym plusem w przypadku samochodów ciężarowych, którzych kierowcy na ogół pokonują długie trasy.

Jazda na oponach tego modelu bedzie prosta i zrównoważona. Opony mają opinię cichych. Klocki w danym modelu są ułożone w taki sposób, który zdecydowanie zmniejsza hałas. Dzięki temu nawet wymagający kierowca samochodu osobowego będzie mógł liczyć na komfortową i spokojną podróż. Zwiększona szerokość bieżnika oraz płaski kontur pozwala rozłożyć równomiernie opór, dzięki czemu zwięszona jest przyczepność. Oprócz tego opony ścierają się równomiernie, co wpływa na zużycie ogómienia i wydłuża jego żywotność, a opony nie zmieniają swoich osiągów przez cały okres eksploatacji.

Marka opon Fulda to niemiecka firma, wyrużniająca się na rynku jakością i wytrzymałością swoich wyrobów. Posiada ponad 100 letnie doświadczenie w produkcji opon samochodowych. Obecnie wchodzi w skład amerykańskiego koncernu Goodyear. Przed zakupem opon trzeba przejrzeć dane techniczne pojazdu w celu wybrania odpowiedniego rozmiaru.

Nie znaleziono więcej produktów dla twojego zapytania.

Ten sklep nie ma obecnie dostępnych ofert

Porównaj do 4 produktów:

68112
Jeszcze 20 wyników
68112
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry