Wybrane filtry

Budget Opony

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Tanie opony budżetowe

Wielu kierowców spędza wiele godzin nad poszukiwaniem dobrych i tanich opon samochodowych. Cena niejednokrotnie jest jednym z najistotniejszych czynników, które biorą pod uwagę klienci przy zakupie opon. Niejeden zastanawia się nad tym, czy istnieje możliwość zakupu tanich, ale jednocześnie porządnych opon? Odpowiedź jest prosta. Taka możliwość jak najbardziej istnieje. Kupienie nawet tanich opon od sprawdzonego producenta będzie lepszym wyjściem, niż kupienie opon używanych. Nawet jeśli są one lepszej firm. Nigdy nie wiemy, w jakich warunkach były użytkowane używane opony, a przede wszystkim, na jaką ich dalszą żywotność można liczyć. Przed zakupem jakichkolwiek opon należy przejrzeć dokładnie specyfikację techniczną auta i dowiedzieć się, jakie rodzaje oraz rozmiary opon przewiduje dla danego modelu producent.

Jakie opony kupić?

Wybierając opony, należy dokładnie zapoznać się z producentami, zwłaszcza w przypadku, gdy kupujemy opony z tańszej półki. CI, którzy zdecydowali się na zakup opon budżetowych, powinni ich szukać wśród modeli klasy ekonomicznej. Jest to klasa, która dysponuje oponami o najniższej cenie względem optymalnych osiągów, jakie posiadają. Nie należy kierować się tylko i wyłącznie ceną, gdyż nawet niewielki koszt nie oznacza słabej jakości. Należy wybierać wśród sprawdzonych i cenionych przez innych klientów marek. Jeśli nie potrzebujemy opon do samochodu o wysokiej klasie i nie zamierzamy pokonywać nim zbyt trudnych tras, w zupełności wystarczą dobre opony ekonomiczne.

Najtańsze opony w Polsce

Klasa ekonomiczna posiada wielu sprawdzonych producentów, tworzących najlepsze tanie opony. Wśród nich warto wyróżnić Nexen, Barum, Dayton, SAVA czy Laufenn. Należy również zwrócić uwagę na opony naszej ojczystej marki Dębica, również należącej do klasy budżetowej. Opony tych firm posiadają dobre osiągi, potwierdzone w testach specjalistycznych, wykonywanych na różnych modelach. Każda z opon wyposażona jest z jeden z dwóch rodzajów bieżnika: asymetryczny lub kierunkowy. Bieżnik asymetryczny lepiej sprawdzi się w oponach letnich do jazdy w klimacie europejskim. Opony świetnie będą trzymać się każdej nawierzchni, bez względu na to, czy będzie to droga asfaltowa, czy nie. Bieżnik kierunkowy za to lepiej sprawdzi się w oponach zimowych, gdyż jego symetryczna budowa lepiej poradzi sobie na zaśnieżonej drodze. Rowki obwodowe, położone w centralnej części koła odpowiadają za odprowadzanie wody, błota i śniegu spod kół, tym samym zapobiegając powstawaniu zjawiska aquaplaningu.

Zakup opon online

Obecnie możemy kupić tanie opony online. Tak na prawdę większość użytkowników dokonuje zakupu właśnie w sklepach internetowych. Jednym z powodów tak dużej popularności zakupów online jest szybkość i prostota. Dowolnie wybrane opony możemy kupić praktycznie nie wychodząc z domu. Wystarczy znaleźć opony w wybrany sklepie. Dla tego potrzebne będzie kilka informacji, takich jak, model, generacja samochodu i rozmiar silnika, które należy podać w okienku na stronie sklepu. Następnie automatycznie zostaną wybrane pasujące modele, z których klient może wybierać. Po dokonaniu decyzji wystarczy dokonać zakupu i wybrać sposób opłaty i dostawy. Wielkim plusem jest to, że sklepy internetowe oferują wiele różnych sposobów opłaty i dostawy. Można zapłacić przelewem zaraz po zakupie lub dopiero bezpośrednio przy odebraniu towaru. Opony można zamówić z dostawą do wybranego miejsca, albo odebrać osobiście w jednym z zaprzyjaźnionych salonów. Opłata przez internet, wbrew pozorom, jest bardzo prosta i bezpieczna, dzięki szyfrowaniu danych.

Porównaj do 4 produktów:

20201
Jeszcze 20 wyników
20201
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry