Wybrane filtry

Opony 235 75 R15

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


235 75 R15 - opony do samochodów terenowych i typu SUV

Rozmiar opony 235 75 R15 jest stosowany głównie do samochodów terenowych typu off-road. Dzięki szerokiemu bieżnikowi opony tego wymiaru są idealne dla samochodów typu SUV i terenówek.

Komfort jazdy

Tylko opona, która gwarantuje najlepsze cechy może znaleźć się w tej klasie. Opony w wymiarze 235 75 R15 muszą nieustannie przechodzić odpowiednie testy i nawet w sytuacjach ekstremalnych powinny zapewnić bezpieczeństwo, nawet przy dużych prędkościach. Duże i ciężkie pojazdy są szczególnym wyzwaniem przy produkcji opony. Oprócz dobrego przyspieszania i hamowania cechy te są kluczowe. Ale także komfort jazdy oraz zużycie paliwa odgrywa ważną rolę w wyborze opony. Wdrożenie wszystkich tych aspektów przedstawia dla producentów ciągłe wyzwania.

DYNAMPRO HP firmy Hankook - idealna opona w terenie

Seria opon 235 75R15, która charakteryzuje się dobrymi właściwościami jezdnymi i niskim zużyciem paliwa, to modele Hankook Dynapro HP RA 23, opona gwarantująca w okresie letnim bezpieczną i komfortową jazdę na drodze, jak i w terenie. Dzięki szerokim profilom bieżnika opony osiągają doskonałą przyczepność na mokrej nawierzchni. Opony te zapewniają komfort jazdy, niskie zużycie paliwa i niski poziom hałasu.

Opony terenowe 35 75 R15 oferują wysoki komfort jazdy. Ogólnie rzecz biorąc, jest to dobry wybór dla samochodów terenowych i SUV-ów.

Porównaj do 4 produktów:

165
Jeszcze 20 wyników
165
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry