Wybrane filtry

Opony 225 65 R17

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony samochodowe 225 r17 65

Opony o szerszym przekroju przeznaczone są na ogół dla samochodów o większej mocy silnika. Takie opony sprawują się najlepiej w terenie, na drogach nieasfaltowych, dobrze radzą sobie z niedogodnościami na drodze, takimi jak kamienie czy nierówności. Opony w rozmiarze r17 225x65 będą idealne do jazdy w terenie. Należy liczyć się z tym, że opony w takim rozmiarze są cięższe, a ich konstrukcja bywa bardziej toporna. Może się to przełożyć na nieco wyższe opory toczenia. O ile w terenie nie ma to większego znaczenia, o tyle w przypadku jazdy po mieście przełoży się to na większe opory toczenia, co oznacza większe spalanie paliwa. Opony, idealnie dobrane do modelu pojazdu będą mieć mniejsze opory toczenia, co oznacza mniejsze wydzielanie dwutlenku węgla, a także mniejszy hałas w kabinie.

Opony na każdą okazję

Jedną z wiodących marek na rynku oponiarskim jest Nokian. Świetną alternatywą dla opon letnich klasy Premium jest model Wetproof SUV. Przeznaczone są, jak sama nazwa wskazuje, dla samochodów o większej mocy silnika z napędem na 4 koła. Ta fińska marka to jeden z liderów na rynku, a przynależność do klasy premium oznacza najlepsze właściwości, najwyższe osiągi oraz nowoczesne technologie, użyte przy produkcji ich wyrobów. Dane opony w rozmiarze 225 65 17 są niezwykle wytrzymałe, głównie za sprawą aramidowej ściany bocznej oraz podwójnych stref bezpieczeństwa. Technologia Responsive Lock, użyta przy projektowaniu rzeźby bieżnika w danym modelu odpowiada za sprawne odprowadzanie wody oraz zanieczyszczeń spod czoła opony. Naeży pamiętać, ze Nokian to marka premium, co oznacza także dosyć wysoką cenę.

Opona na każdą kieszeń

Wśród opon w pożądanym rozmiarze znajdą się również takie w atrakcyjnej cenie. Każdy kierowca, który potrzebuje tanie opony 235x55x17 powinien zwrócić się w kierunku Zeetex HT 1000 VFM. To opona letnia dla samochodów osobowych typu SUV i tych z napędem na cztery koła. Opona posiada konkurencyjną cenę, zadbano również o odpowiednią jakość wyrobu. Opona posiada symetryczny bieżnik, podzielony na dwie równe części. Rowki obwodowe umieszczone po środku opony odprowadzają wodę i zapobiegają powstawaniu zjawiska aquaplaningu. Przemyślana mieszanka gumowa sprawia, że opona zachowuje swoje właści bez względu na panującą pogodę, nawet w wysokich temperaturach.

Porównaj do 4 produktów:

423
Jeszcze 20 wyników
423
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry