Wybrane filtry

Opony 185 55 R15

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Indeksy

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Oznakowanie UE

do

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Dodatkowe Opcje

Konstrukcja

Wyniki testów

do

Kategoria cenowa


Opony samochodowe 185 r15 55

Kupno nowych opon, bez względu na to, czy są to opony letnie, czy zimowe jest trudnym wyborem. Szeroka oferta wielu firm oponiarskich na rynku daje różnorodne możliwości techniczne, technologiczne oraz gabarytowe. 185x55 r15 to popularny rozmiar opon i można go dostać praktycznie w każdym modelu. Rozmiar opony powinien być indywidualnie dostosowany do potrzeb kierowcy. Jednym z głównych czynników jest przeznaczenie. Opony 185 na 55 na 15 to dobra opcja do codziennej jazdy po mieście. Doskonale sprawdzą się na drodze praca - dom, głównie w warunkach miejskich w jeździe na drogach asfaltowych. Istnieje natomiast możliwość znalezienia w danym rozmiarze opon o wzmocnionej konstrukcji, które równie dobrze jak w mieście, poradzą sobie także na drogach nieasfaltowych, będą odporne na uszkodzenia zewnętrzne oraz przeszkody, napotkane w terenie.

Tani nie oznacza słaby

Wiele osób chce znaleźć opony w niskiej cenie, szukają jednak czegoś, co również spełni normy jakościowe. Opony pod względem ceny dzielą się na 3 kategorie. Pierwsze z nich to opony ekonomiczne, najtańsze na rynku, jednak produkowane przy użyciu nowoczesnych technologii, wykorzystywanych przy produkcji opon wyższych klas. Opony ekonomiczne to idealna opcja dla tych, którzy nie chcą tracić dużej sumy pieniędzy. Mogą jednak być pewni właściwości kupionego ogumienia. Następnie znajdują się opony klasy średniej, które charakteryzują się najlepszym stosunkiem ceny do jakości. Wiele producentów klasy średniej to firmy, wchodzące w skład największych koncernów światowych, co oznacza, ze korzystają z ich rozwiązań również podczas tworzenia swoich produktów. Najlepsze opony na rynku można kupić z półki premium. To najnowocześniejsze rozwiązania oraz najlepsza jakość, na które decydują się najbardziej wymagający kierowcy.

Jakie tanie opony wybrać?

Rynek oponiarski jest tak bogaty w opony różnego rodzaju, że bez problemu można znaleźć tanie opony 185x55x15. Ciekawym rozwiązaniem mogą być opony Imperial All Season Driver. To tanie opony samochodowe. Ich ogromnym plusem jest fakt, że są całoroczne, dzięki czemu możemy zaoszczędzić nie tyko na samym zakupie, ale również na wymianie ogumienia. Opony mają kierunkowy bieżnik, który doskonale radzi sobie na śniegu i nie traci przyczepności w trudnych warunkach pogodowych. Nacięcia na całej powierzchni opony trzymają przyczepność, a rowki obwodowe sprawnie odprowadzają wodę i zapobiegają wpadnięciu pojazdu w poślizg.

Porównaj do 4 produktów:

412
Jeszcze 20 wyników
412
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry