Wybrane filtry

Oleje i lubrykanty Liqui Moly

Filtruj wg:

Otwórz filtry

Cena

do

Marka


Pokaż wszystko

Sprzedawca


Pokaż wszystko

Pojemność opakowania (l)

do

Olej Liqui Moly – niemiecka jakość

Co roku zwiększa się bezpieczeństwo na drogach, również dzięki większej świadomości kierowców, którzy coraz więcej zwracają uwagę na stan techniczny swojego środka transportu. Jednym z podstawowych elementów, o który również należy zadbać, jest olej silnikowy. Jakościowy olej od sprawdzonych producentów skutecznie chroni silnik oraz podzespoły, zapewnia stałe i dobre osiągi, oraz zmniejsza zużycie paliwa.

Niemiecki producent Liqui Moly, który został założony w 1957 roku jest synonimem niemieckiej jakości i jednym z liderów w opracowaniu silnikowych olejów syntetycznych oraz półsyntetycznych, które spełniają wszystkie światowe wymagania w zakresie jakości.

Swój sukces na rynkach międzynarodowych koncern osiągnął dzięki wysokim inwestycjom w badania naukowe w celu zapewnienia najnowocześniejszych produktów najwyższej jakości.

Kierowcy, którzy testowali olej silnikowy Liqui Moly, podkreślają następujące zalety, m.in.:

  • znaczącą poprawę pracy silnika
  • skutecznie usuwanie osadów

Liqui Molly olej, któremu zaufali kierowcy

Jeżeli zastanawiasz się czy nie warto przetestować olej Liqui Molly, jednym z rozwiązań może być zapoznanie się z opiniami innych kierowców, które można znaleźć również na forach samochodowych.

Kierowcy, którzy zaufali niemieckiemu producentowi, docenili m. in.:

  • zapewnienie stabilnej pracy silnika
  • bardzo dobrą jakość produktu, która wpływa również na cichą pracę silnika
  • zmniejszenie zużycia paliwa
  • dobry stosunek jakości do ceny
  • dobry produkt dla kierowców, którzy szczególnie dbają o auto

Jeżeli jeszcze nie jesteś pewien czy Liqui Molly olej jest odpowiednim produktem dla ciebie, zaufaj marce, a z pewnością będziesz się cieszyć bezawaryjną pracą silnika przez cały czas zastosowania tego oleju.

Kupując olej, warto sprawdzić czy produkt jest oryginalny. Nieduża oszczędność przy zakupie w nieznanym sklepie jest po prostu nieopłacalna. Olej silnikowy ze nieznanego źródła nie tylko nie zapewni ochrony, a również uszkodzi podzespoły. Wymiana lub remont silnika wiąże się z większymi kosztami oraz obciążeniem budżetu domowego.

Nawet w przypadku osób, które pokonują nieduże odległości, zakup oleju silnikowego Liqui Molly z niesprawdzonego źródła również nie jest opłacalne. Proszę pamiętać, że do oleju przedostają się różne zanieczyszczenia jak spaliny czy sadza. Jeżeli kierowca używa jakościowego oleju, to ten produkt poradzi z utrzymaniem silnika w czystości. Jeżeli jest to podróbka lub olej niskiej jakości, niestety, silnik nie będzie zabezpieczony.

Porównaj do 4 produktów:

12
12
Ist eine bezahlte Anzeige
Powrót do góry