0 z 5 gwiazd
*Średnia ocena wg opinii
zobacz artykuł
Adres sklepu:

Grupa Sklepyz Kami Magott
ul. Zacisze 4
98-300 Wieluń
numer NIP: 8322082367
REGON: 369640989

E-Mail: kontakt@tanie-zakupy.com

Tel + 736 769 332
Tel +48 736 769 332

Akceptowane metody płatności:

Przegląd sklepów

Dzisiaj większość konsumentów lubi oszczędzać. Zakupy w Internecie to nie tylko oszczędność w budżecie domowym, a również oszczędność czasu, wygoda oraz komfort.

Sklep tanie zakupy (tanie-zakupy.com) to idealnie rozwiązanie prawie dla każdego konsumenta, ponieważ:

  • szeroki wybór towarów we wszystkich kategoriach;
  • idealny wybór produktów w kategorii dla dzieci;
  • nieograniczony wybór towarów sportowych;
  • darmowa dostawa od 500 PLN;
  • kody rabatowe;
  • sprzedaż dla klientów indywidualnych oraz firm;
  • jeden z największych sklepów internetowych w Polsce;
  • stale podnoszony poziom obsługi.

Tanie zakupy sklep internetowy oferuje o wiele więcej niż tylko zakupy na każdą kieszeń. Jest to jeden z nielicznych sklepów internetowych, gdzie można znaleźć produkty praktycznie w każdej kategorii. Ponad 98% klientów wystawiło pozytywną opinię w Ceneo.

Jeżeli chcesz przekonać się, że tanie zakupy online sklep zapewnia obsługę klienta na najwyższym poziomie, to napisz lub zadzwoń:

tanie zakupy kontakt: kontakt@tanie-zakupy.com
tanie zakupy telefon:+48 736 769 332

Czy zawsze należy kupować produkt najlepszej oraz najdroższej marki? Decyzja należy do klienta. Jednak każdego roku na rynku pojawiają się nowi dostawcy oraz producenci, dlatego konkurencja rośnie, co wpływa na obniżenie cen. Również stosując najbardziej nowoczesne technologie oraz innowacyjne rozwiązania nowi graczy na rynku mogą zaproponować jakościowe produkty, jednak w niższych cenach. Jeżeli nie jesteś pewien, czy taki produkt spełni twoje oczekiwania, warto zasięgnąć porady lub sprawdzić opinie innych użytkowników w Internecie oraz na forach.

Jeżeli chciałbyś zaoszczędzić i poszukujesz sprawdzonego sklepu w Internecie, to zaufaj tanie-zakupy.com i ciesz się komfortem, wspaniałym produktami oraz atrakcyjnymi cenami.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących cen, dostawy lub oferowanego produktu, prosimy o kontakt ze sprzedawcą pod następującym adresem e-mail:  E-Mail: kontakt@tanie-zakupy.com