3,7 z 5 gwiazd
*Średnia ocena wg opinii
zobacz artykuł
Adres sklepu:

Delticom AG
Brühlstr. 11
30169 Hanower
Niemcy

E-Mail: reifendirekt.com@delti.com

Tel: +49 (0)511-93634960
Fax: +49 (0)511-87989071

Akceptowane metody płatności:
Zakupy przez: DPD, DHL, UPS

Przegląd sklepów

Obecnie każdy kierowca zwraca szczególną uwagę na stan techniczny pojazdu, którym się porusza i od którego właśnie zależy bezpieczeństwo jazdy. Jednym z najważniejszych elementów, który zapewnia bezpieczeństwo oraz komfort jazdy są opony samochodowe. Jakościowe opony samochodowe zapewniają krótką drogę hamowania oraz komfort jazdy. Jednak wymiana opon samochodowych może uszczuplić niejeden budżet domowy.

Rozwiązaniem jest zakup opon samochodowych w sklepie internetowym.

Sklep reifendirekt (www.reifendirekt.com) to:

  • opony zimowe, letnie oraz całoroczne;
  • opony do samochodów dostawczych;
  • jakościowe opony do samochodów terenowych;
  • jakościowe opony do samochodów zabytkowych;
  • opony do motocykli oraz inne.

Sklep reifendirekt oferuje opony samochodowe od sprawdzonych producentów w przystępnych cenach. Jeżeli nie jesteś pewien, jakie opony będą optymalnym rozwiązaniem dla ciebie, należy sprawdzić parametry techniczne w dokumentacji pojazdu. Również możesz skorzystać z kalkulatora online, który jest dostępny na www.reifendirekt.com. Reifendirekt sklep internetowy jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią wygodę, bezpieczeństwo oraz oszczędność.

Jeżeli masz dodatkowe pytania:

Reifendirekt kontakt: reifendirekt.com@delti.com
Reifendirekt telefon: +49 (0)511-93634960

Zanim kupisz opony samochodowe lub motocyklowe warto się upewnić, że pochodzą od sprawdzonego producenta, które gwarantuje jakość oraz niezmienność parametrów technicznych w dowolnych warunkach pogodowych. Warto również sprawdzić opinie innych użytkowników oraz kierowców. Jeżeli wybrałeś już opony, warto poświęcić więcej czasu i sprawdzić oferty cenowe. Również do zakupu opon samochodowych warto przygotować się wcześniej, ponieważ możemy dodatkowo skorzystać z akcji promocyjnej, tym samym kupując jakościowe opony samochodowe lub motocyklowe w jeszcze korzystniejszej cenie.

Bądź kierowcą odpowiedzialnym, zadbaj o bezpieczeństwo swoje oraz innych uczestników ruchu drogowego już teraz z reifendirekt online sklep!

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących cen, dostawy lub oferowanego produktu, prosimy o kontakt ze sprzedawcą pod następującym adresem e-mail:  E-Mail: reifendirekt.com@delti.com